online 18.3.2012

Lužice - Mikulčice 1:6 (0:2)

Daniel (z pen.)

V neděli 18. března se na umělé trávě ve Strážnici odehrálo derby mezi Lužicemi a Mikulčicemi. Trenér Horníček měl při absenci Čechovského, Pazdery, J. Skočíka, Skoumala a Šugy k dispozici jen dvanáct hráčů.

Do zápasu vstoupili lépe hráči Mikulčic, kteří hned první akci zakončili gólem. Rychlou odpověď měl na kopačkách Finč, ale prudkou ránou nastřelil dobře postaveného obránce. Druhá branka Mikulčic padla po standardní situaci, hráč nekompromisně prostřelil početnou skupinu hráčů Lužic, reklamující přihrávku rukou. Blízko ke gólu měl po svém úniku Daniel, ale jeho zakončení perfektně zneškodnil brankář soupeře. Stoper Skočík z více než třiceti metrů vystřelil jen těsně nad břevno. A když prudká střela Daniela orazítkovala břevno, výměna stran proběhla za stavu 2:0 pro favorita z Mikulčic.

To druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí. Soupeř, přezimující na druhé příčce okresního přeboru, nenechal nic náhodě a i přes několik skvělých zákroků Buchty nastřílel čtyři góly. Jediný gól Lužic vstřelil z penalty Daniel, když snižoval na 3:1. Tentýž hráč mohl vsítit i další branku, ale jeho technický pokus zpoza šestnáctky skončil na tyči. Utkání skončilo 6:1.

Milan Daniel ~ Petr HasoňKamil Balus ~ Miroslav Finč ~ František Ševčík ~ Tomáš HasíkJiří Mokroš ~ Václav Sedlák ~ Martin IngrMiroslav SkočíkJakub Buchta

Ve druhém poločase se do hry dostal také Mich. Skočík, ale chvíli po svém nástupu se zranil a do hry se vrátil Hasík.

22.10.2023Mikulčice - Lužice 0:3 (0:1)více >>
23.4.2023Lužice - Mikulčice 4:1 (3:0)více >>
11.9.2022Mikulčice - Lužice 2:2 (2:0)více >>
29.5.2022Mikulčice - Lužice 1:2 (0:1)více >>
10.10.2021Lužice - Mikulčice 2:0 (0:0)více >>
29.9.2019Lužice - Mikulčice 1:3 (1:2)více >>
22.4.2018Lužice - Mikulčice B 5:4 (3:1)více >>
2.9.2017Mikulčice B - Lužice 1:0 (0:0)více >>